Hakkımızda

Gelişen teknoloji ile birlikte eğitim artık dijital ortama taşındı diyebiliriz. Testcozsene.com öğrencilere, eğitimcilere ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde sınavlara hazırlık amacıyla online sınavlar sunmak üzere açılmış ve bu yönde paylaşımlar yapmaktadır.

Testcozsene.com’da var olan testlerin bir kısmı öğretmenlerimiz tarafından testcozsene.com için hazırlanmakta, bir kısmı da internet ortamında öğretmenler tarafından paylaşılan ve anonimleşen testlerden oluşmaktadır. Bu konuda bir istek, öneri ya da şikayetiniz olursa iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Testcozsene.com’da hangi sınıflar seviyesinde testler bulunmaktadır?

  1. Sınıf Testleri
  2. Sınıf Testleri
  3. Sınıf Testleri
  4. Sınıf Testleri
  5. Sınıf Testleri
  6. Sınıf Testleri
  7. Sınıf Testleri
  8. Sınıf Testleri

İle birlikte LGS hazırlık konu kavrama testleri ve ile sınavlar için hazırlanmış yazılı soruları bulunmaktadır.

Sürekli güncellenmekte olan sınavlarımıza yenileri eklenmeye devam etmektedir.

Üyelik Sistemimiz

Testcozsene.com’da bulunan sınavları çözmek için üyelik sistemi yoktur. Üye olmadan tüm sınavlarımızı online çözebilirsiniz.

Sınav Sistemimiz

Sitemizde yer alan sınavlarda cevaplar işaretleme yaptıktan sonra hemen gösterilmektedir. Deneme sınavları ve yazılı sınavların bir kısmında ise cevaplar sınavı bitirdikten sonra yansıtılmaktadır bunun sebebi deneme sırasında dikkatinizin dağılmasını önlemektir.  Sınavlarda gösterilen başarının yüksek olması sonucunda tarafınıza eğer üye iseniz mail adresinize bir başarı sertifikası yolluyoruz. Sınav sistemimiz sürekli güncellenmekte ve yeni özelliklerle öğrencilerimizin isteklerine göre şekillenmeye devam etmektedir.

Testcozsene.com

tcozsene@gmail.com

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda sorun yaşamayacağınızı varsayıyoruz, ancak dilerseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Gizlilik ve Çerez Politikası